רפואה אסתטית

פיסול פנים

פיסול פנים

מראה צעיר תלוי בקיום כמות נכונה של שומן פנים במיקומים הנכונים. פיזור מחדש של השומן, הצטברותו באזורים מסוימים והידלדלות של שומן מביאים לאבדן נפחים בפנים. אזורים מסוימים מאבדים שומן- כמו המצח והלחיים, אזורים אחרים אוגרים שומן – כדוגמת השפתיים והלסת.

p.r.p - טיפול בהתקרחות ונשירה

p.r.p - טיפול בהתקרחות ונשירה


באמצעות טיפול פלזמה עשירה בטסיות הדם, ניתן בבטחה לגרום לעצירת נשירת שיער ללא ניתוח או השתלות.
פלזמה שנוצרה מדגימת דם שלך, תוזרק בצורה מבוקרת וללא כאבים, לתוך הקרקפת כדי לעצור את הנשירה ולקדם צמיחה של שיער חדש.

מילוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית

מילוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית

צורתן של השפתיים מוענקת להן במידה רבה מהקולגן הבונה אותן. עם הזדקנות הגוף, כמות הקולגן המיוצרת על ידו הולכת ופוחתת וכך מאבדות השפתיים את הבשרניות והמלאות שלהן. גורם נוסף הינו קרינת השמש, ולכן שמירת מלאות השפתיים היא שפתון עם מקדם קרינה.

מזותרפיה

מזותרפיה

באמצעות מיקרו-זריקות של חומצה היאלורונית, המפוזרות על פני הפנים, המחשוף, הצוואר  או כפות הידיים, מוענקת לעור המטופל אספקת הלחות הנחוצה לו, איכותו משתפרת, הוא נעשה חלק יותר, קמטוטים עדינים וצלקות אקנה מטושטשים והוא נראה נפחי, חיוני ומלא ברק.

רפואה סינית

רפואה סינית , חשוב לדעת?

רפואה סינית , חשוב לדעת?

רפואה סינית היא משיטות הטיפול והריפוי הקדומות בעולם מיושמת בצורתה המסורתית מזה כ- 5000 שנה  הרפואה הסינית על גישותיה השונות היא בראש וראשונה תורה לחיזוק הבריאות וריפוי המבוססת על תצפיות ופילוסופיה אשר הוגדרו לפני כ-2500 שנה.

טיפול בעודף שומנים - דיסליפידמיה

טיפול בעודף שומנים - דיסליפידמיה

עודף שומנים קשור ישירות למחלות לב, מאורעות מוחיים ומחלת כלי דם פריפרית. לרפואת הצמחים הסינית בשילוב דיקור יש הישגים יפים בטיפול ומניעת רמות גבוהות של שומני דם ללא תופעות הלוואי לעתים קשות של התרופות המערביות, כגון הסטטינים.

טיפול בבעיות אורטופדיויות

טיפול בבעיות אורטופדיויות

הטיפול מספק מענה לבעיות הן בשלב החריף ועד למניעה ואיזון בשלב הכרוני. כאבי צוואר, כתף, שורש כף היד, מרפק טניס, כאבי ברכיים, גב עליון, עמוד-שידרה מתני עם/ללא הקרנה לרגליים, בעיות כף רגל/קרסול, עקמת קלה (מניעת החמרה).

טיפול ברפואה סינית לנשים לאחר לידה

טיפול ברפואה סינית לנשים לאחר לידה

הטיפול הקונבנציונלי כולל אנטיביוטיקה, משככי כאב, קומפרסים קרים וכו'. על פי הרפואה הסינית זהו מצב המערב חום ורעילות המשפיעים על הכבד, הקיבה וכיס-המרה. מרידיאן הכבד משפיע על השדיים, מרידיאן הקיבה- על האזור המרכזי של רקמת השד וכיס המרה על האזור ההיקפי שלו. הטיפול בצמחים סיניים יעיל מאוד.