חומרי מילוי ברפואה אסתטית

קמטים מופיעים עם השנים וככל שמתבגרים באזור הפנים, הצוואר, המחשוף וכפות הידיים, זהו הליך טבעי ובלתי נמנע אצל נשים וגברים כאחד. כדי להעלים את הקמטים ישנם שני פתרונות עיקריים- ניתוח מתיחת פנים או הזרקת חומרי מילוי.

יש מגוון חומרי מילוי ברפואה האסתטית, ביניהם חומרי מילוי קבועים, החומרים משמשים בעיקר להעלמת ולהחלקת קמטים באזורים בהם יש עור דק. באמצעות חומרי המילוי ניתן לשפר את המראה וליהנות ממראה אסתטי, מושך, צעיר, רענן וזוהר. השימוש בחומרי מילוי שונים הולך וגובר עם השנים ברפואה האסתטית, זו טיפול בטוח ויעיל, וכיום נשים מתחילות בטיפול זה כבר בגיל 30 כאשר הקמט הראשון מופיע בפניהן.

חומרי מילוי פופולריים ברפואה האסתטית

כאמור, יש מגוון חומרי מילוי ברפואה האסתטית, חומר המילוי הנפוץ ביותר הוא חומצה היאלורונית, זהו חומר טבעי הנמצא בעור ומיוצר על ידי הגוף. חשוב להדגיש כי במרפאת בשביל היופי בוחרים בקפידה את חומרי המילוי ומשתמשים רק בחומרים איכותיים ובטוחים לשימוש, כל חומרי המילוי מאושרים על ידי משרד הבריאות ועומדים בתקנים מחמירים במיוחד. חומרי המילוי הנפוצים בעולם הרפואה וטיפולי האסתטיקה הם:

·    בוטוקס – בוטוקס הוא רעלן המיוצר בטבע על ידי חיידקים, אך ברפואה האסתטית נעשה שימוש בבוטוקס המיוצר באופן תעשייתי. החומר גורם להרפיה זמנית של השרירים הגורמים להבעות שונות כמו שמחה, עצב ותדהמה. הטיפול בבוטוקוס מיועד בעיקר להחלקת קמטים קבועים בשליש העליון של הפנים כגון קמטים בין הגבות, במצח ובצדי העיניים.

·     חומצה היאלורונית – במילוי קמטים יציבים נהוג להשתמש בחומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית, זו חומצה הקיימת בגוף באופן טבעי, לכן זהו חומר מילוי איכותי ויעיל שאינו גורם לרגישות יתר ולאלרגיות. מילוי קמטים באמצעות חומרים על בסיס חומצה היאלורונית מיועד לנשים ולגברים המעוניינים במראה אסתטי, צעיר ורענן, הטיפול מהיר ואורך כרבע שעה בלבד, אפקטיביות הטיפול היא למשך 3-8 חודשים, ניתן לחזור על הטיפול ללא בעיה. חומרי מילוי מומלצים על בסיס חומצה היאלורונית הם רסטילן, ג'ובידרם, פרלן וטאוסיאל.  

·    קולגן – קולגן הוא חומר מילוי נפוץ בטיפולי הרפאוה האסתטית, החומר נמצא בשימוש למעלה מ-25 שנה, זהו חומר טבעי הנמצא בדרמיס. עם זאת, הזרקת קולגן פחות נפוצה כיום כיוון שיש לערוך בדיקות עור כדי להבטיח כי המטופל אינו סובל מאלרגיה לחומר.

·       שומן גוף עצמי – הזרקת שומן עצמי נחשבת לבטוחה וליעילה מאחר והמטופל אינו סובל או מפתח אלרגיות, את השומן שואבים מאזורים כמו הישבן, הירכיים או הבטן, ומזריקים אותו לאזור הרצוי בפנים באמצעות צינורית מיוחדת (קנולה). השומן העצמי מתאים למילוי נפח בלחיים, בשפתיים, באזור הרקות ובגב כף היד.

·       הידרו אוקסיפטיט – חומר מילוי יעיל למילוי קמטים ולתיקון פגמים קלים של קמטים באזורי האף וצדי הפה.

·       חומצה פולילקטית – החומצה גורמת לגירוי הקולגן בשכבת הדרמיס העמוקה ומיועדת בעיקר לתיקון הנפח, וכך למעשה מחליקים את הקמטים באזור הרצוי.

יש עוד חומרי מילוי ברפאה האסתטית, ביניהם חומרי מילוי קבועים כמו סיליקון. כדאי לדעת כי תוצאות הטיפול משתפרות כאשר משתמשים בחומרי מילוי איכותיים, כל עוד הטיפול התבצע על ידי רופא מנוסה. למידע נוסף, לייעוץ ולתיאום תור לצורך אבחון ראשוני – התקשרו עכשיו או השאירו פרטים ליצירת קשר באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

 
 

 חזרה לעמוד הבית - לחצו כאן 

 ליצירת קשר עם ד''ר מיכל ישורון גוטשטט  - לחצו כאן 

 להמשך קריאה על טיפולי בוטוקס   - לחצו כאן

 

 

 

בשביל היופי  - מרפאת מזרח מערב - טיפולים אסתטיים ודיקור סיני אסתטי