טיפול בסוכרת סוג 2

האם אובחנתם עם סוכרת סוג 2 (Type II)? הידעתם כי הרפואה הסינית מציעה טיפול יעיל בסוכרת מסוג 2? אם אתם סובלים מסוכרת כדאי לכם להגיע לטיפול יעיל במרפאת בשביל היופי, אנו מציעים מגוון שיטות טיפול המבוססות על טכניקות מעולם הרפואה הסינית, בשילוב המלצות לתזונה נכונה ובריאה ופעילות גופנית סדירה. כדאי לדעת כי כבר בספרו של הקיסר הצהוב ישנה התייחסות לסוכרת ולתסמיניה, ויש המלצות לטיפול בבעיה.

סוכרת סוג 2 פורצת כאשר הלבלב עדיין מתפקד ומייצר אינסולין, אך האינסולין לא מחדיר את הגלוקוז לתאים. סוכרת מסוג 2 פורצת בדרך כללי אחרי גיל 40, לכן בעבר היא נקראת סוכרת מבוגרים, אך היא עלולה להופיע גם בגיל מוקדם יותר. בעשורים האחרונים החלו גם בני נוער וצעירים לסבול מהמחלה, בעיקר בגלל מגפת ההשמנה בעולם המערבי. ככל שמאבחנים את הסוכרת מוקדם יותר, כך ניתן להתאים טיפול יעיל להעלמתה ואפשר גם לדחות את הופעתה במשך שנים ארוכות.

טיפול בסוכרת Type II ברפואה הסינית

טיפול בסוכרת סוג 2 בעזרת טכניקות מהרפואה הסינית מתחיל באבחון הבעיה ובהתאמת תוכנית טיפולים המחייבת שינוי באורח החיים של המטופל. חשוב לציין כי ניתן למנוע סוכרת מסוג 2 על ידי מעבר לתזונה בריאה המבוססת על פירות וירקות טריים ועשירים בסיבים תזונתיים, הימנעות ממאכלים שונים ומאלכוהול וסוכר, ופעילות גופנית לפחות 2-3 פעמים בשבוע.

במרפאת בשביל היופי מתמחים בין השאר בטיפול בסוכרת מסוג 2, שאינה תלויה באינסולין. בדרך כלל הטיפול מבוסס על דיקור סיני לחיזוק ולשיפור המערכת החיסונית, להפחתת הסטרס ולשיפור התפקוד של כלל המערכות והאיברי הגוף. בנוסף, משלבים בתזונה הבריאה תוספי מזון וצמחי מרפא שהוכחו מחקרית כיעילים בהורדת רמת הסוכר והאינסולין בדם, למשל עלי זית, שן הארי וחילבה.

התקשרו עכשיו לפגישת ייעוץ במרפאה ואנו נסייע לכם עם טיפול יעיל ומוכח בסוכרת Tipe ll. 
*
אין במידע משום תחליף לבדיקה וטיפול אצל רופא מערבי 

 חזרה לעמוד הבית - לחצו כאן 

 ליצירת קשר עם עוזי גוטשטט  - לחצו כאן 

 להמשך קריאה על טיפול בדיכאון  - לחצו כאן

 

 


בשביל היופי  - מרפאת מזרח מערב - טיפולים אסתטיים ודיקור סיני אסתטי