טיפולי בוטוקס

בוטוקס הוא רעלן מחיידקים מסוג קלוסטרידיום בוטולינום, המופק כיום באופן סינטטי לצורך טיפולי קוסמטיקה ואסתטיקה. הזרקת כמויות מזעריות של בוטוקס גורמת להיחלשות שרירי הפנים וכך למעשה ניתן להחליק את קמטי ההבעה. חשוב לציין כי טיפולי בוטוקס שכיחים ברפואה האסתטית ונחשבים לבטוחים, כל עוד הטיפול מבוצע על ידי רופא מקצועי, מנוסה ומוסמך.

למי מתאים הטיפול?

טיפולי בוטוקס מתאימים לנשים ולגברים המעוניינים לשפר את מראה הפנים ולהעלים את קמטי ההבעה, כדי ליהנות ממראה אסתטי וצעיר יותר. הטיפול מומלץ בדרך כלל לנשים ולגברים החל מגיל 40, באמצעות הטיפול ניתן לוותר על מתיחת פנים או לדחות את הטיפול הנחשב למורכב וליקר יותר.

בוטוקס הוא חומרי מילוי יעיל במיוחד להעלמת קמטים בצדי העיניים, במצח, בין הגבות, ולצורך הפחתת קמטוטים באזור הצוואר. אפשר להשתמש בבוטוקס גם להחלקת קמטים סביב הפה והשפתיים ולסנטר. ישנם טיפולי בוטוקס נוספים:

·         הרמת גבות צדדיות בכמה מילימטרים באמצעות הזרקת בוטוקס.

·         טיפול במיגרנות כרוניות.

·         טיפול יעיל בהזעת יתר.

·         טיפול במגוון בעיות נוירולוגיות.

·         טיפול בחריקת שיניים ובחיוך חושף שיניים.

האם הטיפול כואב ומתי ניתן לראות את תוצאותיו?

טיפולי הזרקת בוטוקס נעשים במרפאה שלנו על ידי רופא מנוסה, לאחר פגישת אבחון וייעוץ, ורק לאחר תיאום צפיות. הבוטוקס גורם לחסימת הגירוי העצבי בשריר, למשל בשרירי ההבעה בפנים, וכך נוצר אפקט החלקת הקמט.

הטיפול כמעט ואינו כרוך בכאבים, לרוב מקררים את האזור אליו מתכננים להזריק, ובמידת הצורך אפשר למרוח חומרי אלחוש. משך הטיפול כ-10 דקות עד 15 דקות, את תוצאות הטיפול הראשון ניתן לראות כבר לאחר 3 ימים, והתוצאה הסופית נראית לאחר כשבועיים.

חשוב לזכור כי טיפולי בוטוקס הם לזמן קצוב, אפקטיביות הטיפול היא לרוב לתקופה של 3-6 חודשים, כאשר טיפולים חוזרים מאריכים את אפקט הטיפול והזמן מטיפול אחד לאחר הולך ומתארך.

הטיפול מוענק על ידי רופא בלבד.

 

 חזרה לעמוד הבית - לחצו כאן 

 ליצירת קשר עם ד''ר מיכל ישורון גוטשטט  - לחצו כאן 

 להמשך קריאה על מילוי שפתיים - לחצו כאן

 

 

 

בשביל היופי  - מרפאת מזרח מערב - טיפולים אסתטיים ודיקור סיני אסתטי