טיפול בדיכאון/חרדה

טיפול בחרדה או דיכאון על ידי עקרונות הרפואה הסינית

סובלים מהתקפי חרדה או מדיכאון? ובכן, חשוב לדעת כי מחקרים שבוצעו ברחבי העולם הוכיחו כי דיקור סיני ושיטות טיפול נוספות מעולם הרפואה הסינית משפיעים באופן חיובי על המטופל. ברפואה הסינית חרדה ודיכאון נחשבים לבעיות במחזור הצ'י, בעיקר באיברים האחראיים על זרימה תקינה של הצ'י בגוף כמו הלב, הכבד והטחול.

במרפאת בשביל היופי מציעים טיפול בחרדה או בדיכאון המבוסס על עקרונות הטיפול של הרפואה הסינית המסורתית. לאחר אבחון מקצועי ומדויק אנו מתאימים את הטיפול הנכון והמתאים ביותר למטופל, הטיפול כולל בין היתר דיקור סיני, תוספי מזון, טווינה, שינוי תזונתי וצמחי מרפא.

טיפול יעיל ומוכח בהתקפי חרדה ודיכאון

חשוב לציין כי טיפול בחרדה או בדיכאון המבוסס על טכניקות מהרפואה הסינית אינו כרוך בכאב ובתופעות לוואי. במקרים מסוימים אנו ממליצים למטופל לשלב בין הטיפול על פי עקרונות הרפואה הסינית לבין טיפול פסיכולוגי או טיפול תרופתי. בנוסף, אנו ממליצים למטופלים הסובלים מחרדה או דיכאון לתרגל מדיטציה, הרפיה ודמיון מודרך.

את הטיפול מתאימים למצבי הדיכאון או החרדה מהם המטופל סובל, זהו טיפול הוליסטי וטבעי, ללא תרופות. לאחר אבחון הכולל תשאול, בדיקת הלשון והקשבה לדופק, מתכננים את הטיפול. דיקור סיני נחשב לשיטה יעילה במיוחד במקרי חרדה ודיכאון, הדיקור מגביר את האנרגיה, מונע כאבים וסטרס, מחזק את המערכת החיסונית, יוצר איזון הורמונלי ומשפר את התחושה הכללית.

כמו כן, הטיפול כולל צמחי מרפא בעלי סגולות מוכחות להרגעה ולהקלה בבעיות כמו חרדה ודיכאון, תרגול יומי של מדיטציה להפחתת המתח וליצירת איזון פנימי, תוספי תזונה טבעיים ואפשר לשלב גם דמיון מודרך ודיקור יפני. אנו ממליצים גם על שינוי תזונתי ועל פעילות גופנית מאוזנת ומותאמת אישית למצבו הרפואי של המטופל.

התקשרו עכשיו ונשמח לסייע לכם או לבני משפחתכם הסובלים מחרדה או דיכאון.

*אין במידע משום תחליף לבדיקה וטיפול אצל רופא מערבי 

 חזרה לעמוד הבית - לחצו כאן 

 ליצירת קשר עם עוזי גוטשטט  - לחצו כאן 

 להמשך קריאה על טיפול בבעיות עיכול - לחצו כאן

 

 

 

בשביל היופי  - מרפאת מזרח מערב - טיפולים אסתטיים ודיקור סיני אסתטי