מידע רפואי

מילוי שפתיים בעזרת חומצה היאלורונית


מילוי שפתיים בעזרת חומצה היאלורונית

על פי התפיסה הקלאסית של היופי, שפתיים מלאות מושכות יותר. זו כנראה הסיבה לכך שניתוחי עיבוי שפתיים הפכו להיות כה נפוצים בתחום הרפואה הפלסטית. צורתן של השפתיים מוענקת להן במידה רבה מהקולגן הבונה אותן. עם הזדקנות הגוף, כמות הקולגן המיוצרת על ידו הולכת ופוחתת וכך מאבדות השפתיים את הבשרניות והמלאות שלהן. גורם נוסף הפוגע במראה השפתיים הינו קרינת השמש, ועל כן- אחת הדרכים לשמירת מלאות השפתיים היא שפתון עם מקדם קרינה. אולם, על מנת למלא את השפתיים שנית ולהיטיב את צורתן אין הכרח לעבור ניתוח פלסטי. ניתן לעשות זאת באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית המהווה מרכיב חשוב ברקמות גופנו ומאפשרת: הגדלה ניכרת או רק הדגשה עדינה של השפתיים שיפור קו המתאר של השפתיים השבת לחות לשפתיים הרמת זוויות פה נפולות טשטוש קמטים סביב הפה והצערת האזור הטיפול מבוצע אחרי אלחוש מקומי באמצעות קרם מאלחש. לאחר הזרקת החומצה ההיאלורונית לשפתיים החומר סופח מים ומגדיל את נפח השפה המוזרקת, וכך מחליק את הקמטים ומעצב את מתאר השפתיים. התוצאה נשמרת כ-12-9 חודשים כתלות בחומר המוזרק ,סוג העור וסגנון החיים. טיפול זה מוענק על ידי רופא שהוסמך לטיפולים אסתטיים בלבד.דיקור קוסמטי


דיקור קוסמטי " רפואה סינית אסתטית

מדובר בטיפול לחידוש הנעורים והחייאת עור הפנים ללא ניתוחים או הזרקת כימיקלים. במהלכו מוחדרות מחטים דקיקות לאזורים שונים בפנים. ומתחיל תהליך של רענון, חידוש תאי עור וייצור קולגן טבעי. הדיקור הקוסמטי מעודד זרימה מוגברת של צ'י במרידיאנים, אספקת חמצן לרקמות. הזרמת דם מוגברת לפנים מעודדת מטבוליזם, ניקוז רעלים ויצירת תאי עור חשים. הטיפול משפר משמעותית את גמישות שרירי הפנים, מחזק ומותח אותם, מאט את תהליך ההזדקנות תוך ניצול אופטימלי של הפוטנציאל הטבעי של העור לחידוש ושימור עצמי, מעניק לחות וממלא ומטשטש את הקמטים תוך ניצול מאגרי הגוף.

הטיפול מרגיע, כמעט נטול כאב ובטוח.

תוצאות אסתטיות צפויות:
- שיפור גוון עור הפנים.
- ייצור לחות פנימית המקנה לעור מראה רענן.
- הרמת העור ומתיחת הפנים.
- שיפור אלסטיות השרירים ומתיחתם.
- טשטוש והעלמת כתמי עור. 
- הרמת עפעפיים
- העלמת סנטר כפול
- הפחתת נפיחות מתחת לעיניים 
- טשטוש והעלמת עיגולים שחורים מתחת לעיניים
- עידוד ייצור טבעי של קולגן הממצק ומעבה את עור
- שיפור בריאות וחיוניות העור
- כיווץ נקבוביות העור
- הארת העיניים, הפחתת אדמומיות
- טיפול ומניעת אקנה כולל איזון הורמונלי וטיפול בפוסט אקנה. 
- בזמן תהליך הרזיה מכווץ העור תוך מירה על מוצקותו וגמישותו.
- טיפול בפסוריאזיס, סבוריאה, אקנה, פריחות ודלקות עוריות
- טיפול בנשירת שיער ואלופציהממזרח למערב


ממזרח למערב

כתבה אשר פורסמה בעיתון 'ידיעות פתח תקווה ' מתוך מגזין בריאות 

כתבה על מרפאת 'בשביל היופי' ממזרח למערבחומרי מילוי ברפואה אסתטית


חומרי מילוי ברפואה אסתטית

חידוש ושימור נפחי הפנים בעזרת הזרקת חומרי מילוי הנו הליך מקובל מאוד בקרב מספרים עולים וגדלים של מטופלות ומטופלים המבקשים לשמר או להשיב לעצמם את קווי המתאר המעוגלים והרכים יותר של הפנים  המיוחסים למראה צעיר יותר.