אודות

מרפאת 'בשביל היופי'

מרפאת 'בשביל היופי'

מרפאת " בשביל היופי " המנוהלת על ידי ד"ר מיכל ישורון גוטשטט (MD), רופאה מומחית לרפואה אסתטית ועוזי גוטשטט ( Dip. Lac ) מומחה לרפואה סינית, יפנית ודיקור קוסמטי.

מרפאתנו הנה מרפאה ייחודית המשלבת מזרח ומערב.                                

קרא עוד

אודות ד''ר מיכל ישורון - גוטשטט

אודות ד''ר מיכל ישורון - גוטשטט

מטפלת בבעיות אסתטיקה כדוגמת קמטים בצידי הפה (nasolabial, marionette), צניחת זוויות הפה, קמטים במצח ובין העיניים וקמטים בזוויות העיניים..

                                                                                                          קרא עוד

אודות עוזי גוטשטט

אודות עוזי גוטשטט

מזה עשרים שנה מטפל בדיקור בצמחי מרפא בבעיות אורטופדיות, רפואת לב, בעיות הורמונליות ומטבוליות, מחלות פנימיות, מומחה לטיפול בחרדות/דיכאון. מטפל בתחום האסתטיקה באמצעות דיקור קוסמטי.

קרא עודתחומי הטיפול

פיסול פנים

פיסול פנים

מראה צעיר תלוי בקיום כמות נכונה של שומן פנים במיקומים הנכונים. פיזור מחדש של השומן, הצטברותו באזורים מסוימים והידלדלות של שומן מביאים לאבדן נפחים בפנים. 

בעיות הקשורות במחזור החודשי

בעיות הקשורות במחזור החודשי

רובנו סובלות בבעיות הקשורות במחזור החודשי. ישנן הסובלות יותר וכאלה שפחות. הרפואה הסינית כוללת בתוכה פתרונות העשויים להקל ולמנוע חזרה באמצעות צמחי מרפא ודיקור סיני

מילוי קמטים

מילוי קמטים

השמש, היעדר תזונה נכונה, מזהמים שהינם תוצרי לוואי של התעשייה וגיל, כל אלה נותנים אותותיהם בעורנו וגורמים להופעת קמטים.

טיפול בסוכרת TYPE II

טיפול בסוכרת TYPE II

במקרים לא מעטים החולה, בתאום עם רופא המשפחה, מצליח להפחית את מינון התרופה ולשמור על איזון בעזרת שילוב של תזונה, צמחי מרפא סיניים ודיקור.

חשוב לדעת

מהי הרפואה הסינית?

מהי הרפואה הסינית?

אחד הדברים המיוחדים הנם הטקסטים העתיקים המוכיחים לנו כי כלי האבחון והריפוי היו קיימים אלפי שנים טרם התפתחות הרפואה המודרנית. העיקרון הבסיסי המנחה את הרפואה הסינית הוא הסתכלות על גוף האדם כחלק מהעולם וההנחה שהאדם כמו כל חלקי הטבע צריך לחיות בהרמוניה עם חוקי הטבע ועם השינויים המתמידים בעולם כמו מחזור היום והלילה, חילופי העונות וכו'.

עוד
מהם חומרי מילוי?

מהם חומרי מילוי?

חידוש ושימור נפחי הפנים בעזרת הזרקת חומרי מילוי הנו הליך מקובל מאוד בקרב מספרים עולים וגדלים של מטופלות ומטופלים המבקשים לשמר או להשיב לעצמם את קווי המתאר המעוגלים והרכים יותר של הפנים  המיוחסים למראה צעיר יותר.                                                     תוצאות הזרקת חומרי המילוי שוות ואפילו טובות יותר מאלה של אופציות ניתוחיות מסובכות יותר.

עוד
מהו בוטוקס?

מהו בוטוקס?

בוטוקס הינו אחד מהשמות המסחריים של "בוטולינום טוקסין" מסוג A,  רעלן המיוצר על ידי החיידק CLOSTRIDIUM BOTULINUM ונחשב לרעלן החזק ביותר בטבע. כיום הוא מיוצר באופן תעשייתי היות ומזה שנים רבות ובכמויות מזעריות משמש אותנו הבוטוקס בתחומים רבים של הרפואהחומר הבוטוקס מוזרק לאזור הרצוי ע"פ המטופל/ת. מנגנון הפעולה של הבוטוקס הנו חסימת הגירוי העצבי לשריר המוזרק.

עוד